- تاریخ: 5 بهمن 1395
مسئوليت صحت نهايي و انطباق با دستورالعمل با استان تشكيل دهنده پرونده است و نرم­افزار صرفاً به عنوان ابزار كمكي محاسبه مورد استفاده قرار مي­گيرد./ با توجه به اینکه ضرایب حمایتی کالاهای صادراتی سال 1389 بزودی ابلاغ می­گردد، چنانچه ضریب مربوط به کالا یا کالاهایی صفر اعلام شود ثبت نام توسط متقاضیان هیچگونه حقوقی جهت دریافت جوایز صادراتی برای این گروه ایجاد نمی­کند.
اطلاعیه‌ها

دستورالعمل‌ها
دستورالعمل‌ها:
ضرایب حمایتی:
شیوه نامه اجرایی:
ضریب تبدیل سایر ارز ها به دلار امریکا:

آخرین خبرها
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد:

پرداخت جوایز صادراتی

 
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره پرداخت جوایز صادراتی گفت: قرار است ترتیبی اتخاذ شود که هزینه‌های تمام شده برخی کالاها در ارتباط صادرات کالا و خدمات کاهش پیدا کند. وی ادامه داد:‌ طبیعی است که در چنین شرایطی رقابت پذیری بنگاه‌ها بیشتر شود و باید در این زمینه جوایزی برای آنها در نظر گرفته شود. افخمی در پاسخ به این سوال که آیا جوایز صادراتی به صورت نقدی پرداخت می شود یا خیر؟ خاطرنشان کرد: در سال جاری این امکان وجود نخواهد داشت که جوایز صادراتی به صورت نقدی پرداخت شود اما پیش بینی می کنیم که در سال آینده جوایز را به طرق مختلف پرداخت کنیم که الزاما نقدی نیست. رییس سازمان توسعه تجارت با بیان این‌که پرداخت جوایز صادراتی با هدف کاهش هزینه‌های تمام شده است، خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم هزینه‌های تمام شده صادرکنندگان را کاهش دهیم از نظر ما به نحوی پرداخت جوایز صادراتی به شکل غیر نقدی است.

 1393/02/10 ادامه خبر ...
 
مدیر کل دفتر توسعه صادرات خدمات خبر داد:

نشست همکاریهای ایران و چین در 11 اسفند

 
مدیرکل دفتر توسعه صادرات خدمات سازمان توسعه تجارت ایران از سفر یک هیات چینی اقتصادی سرمایه‌گذاری 110 نفره به ایران در 11 اسفندماه امسال خبر داد.
سهراب سلیمی با اشاره به این ‌که این هیات چینی با دعوت سازمان توسعه تجارت به ایران سفر خواهند کرد، گفت: در این هیات شرکت‌های چینی فعال در حوزه‌های تولید و صادرات و هم‌چنین خدمات فنی _ مهندسی حضور دارند.

 1392/11/30 ادامه خبر ...
 
مدیر کل دفتر امور بنگاه ها خبر داد:

بازنگری در ضوابط و معیارهای انتخاب صادرکنندگان نمونه سال 1393

 
گیتی توانا، مدیر کل دفتر امور بنگاه های سازمان توسعه تجارت ایران با اعلام این خبر افزود:
سازمان توسعه تجارت همه ساله در راستای تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش قابل تقدیر فعالان عرصه صادرات کالا و خدمات غیر نفتی براساس معیارها و شاخصهای انتخاب صادرکنندگان نمونه اقدام به معرفی تشکل و صادرکننده نمونه می نماید.
 1392/10/09 ادامه خبر ...
 
.

شرایط جدید پرداخت جوایز صادراتی اعلام شد

 
با تصویب دولت، پرداخت هر گونه جوایز صادراتی به صادرکنندگان مشروط به استفاده از ارز حاصل از صادرات در چرخه تجاری کشور شد.
 1392/09/17 ادامه خبر ...
 
.

فعالین اقتصادی مواظب سوء استفاده افراد سودجو باشند

 
فعالین اقتصادی و اشخاص حقیقی و حقوقی مواظب سوء استفاده برخی افراد سودجو و جاعل باشند.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران و با توجه به گزارشات واصله عده ای از افراد سودجو و جاعل اقدام به جعل سربرگ این سازمان کرده و در آن از شرکتها و فعالین اقتصادی درخواست ارایه اطلاعات شخصی و بانکی را می نمایند.

 1392/07/01 ادامه خبر ...
 
فراخوان

فراخوان انتخاب صادرکنندگان برگزیده استان ها در سال 1392

 
به آگاهی کلیه بنگاه های صادراتی در سطح استان ها می رساند سازمان توسعه تجارت ایران طبق سنوات گذشته و در راستای تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش قابل تقدیر فعالان عرصه صادرات کالاها و خدمات غیرنفتی، و براساس معیارها و شاخصهای مقرر و مندرج در سایت www.tpo.ir ، در صدد شناسایی الگوهای موفق در عرصه صادرات و معرفی آنان به عنوان صادرکنندگان برگزیده استانی در سال 1392 طی هفدهمین سالروز ملی صادرات می باشد.
 1392/05/12 ادامه خبر ...

ورود اعضاء

نام کاربری
کلمه عبور

ثبت نام

سیستم جوایز صادراتی

سازمان توسعه تجارت ایران موظف به حمایت از صادر کنندگان کالا و خدمات غیر نفتی ایران میباشد. در این راستا و به منظور تسریع .تسهیل. عدالت محوری . هوشمند نمودن و جامعیت بخشیدن روال تصمیم گیری در ارائه جوایز و بسته های تشویقی صادرات کالا و خدمات ، تولید نرم افزاری کارآمد را در دستور کار قرار دادیم . پرداخت جوایز صادراتی به دو بخش کالا و خدمات تقسیم بندی می شود و مراحل کارشناسی آن در سازمان توسعه تجارت ایران صورت می گیرد . اطلاع رسانی مطبوعات جوایز صادراتی . دستورالعمل دریافت . بررسی و پرداخت جوایز صادراتی و مدارک مورد نیاز برای پرداخت جوایز صادراتی بخش کالا و خدمات توسط سازمان توسعه تجارت ایران و سازمانهای بازرگانی استان صورت میگیرد . در این سیستم کلیه اطلاعات مربوط به پرداخت جوایز صادراتی . ثبت . نگهداری . مدیریت و اطلاع رسانی می شود . این سیستم هنوز در حال تولید بوده و به زودی در کل کشور عملیاتی خواهد شد.

اهداف

 • توزیع عادلانه و به موقع جوایز و بسته های تشویقی
 • شفاف سازی توزیع جوایز و بسته های تشویقی
 • ارائه گزارش و نمودارهای مدیریتی از میزان و نحوه توزیع جوایز و بسته های تشویقی
 • افزایش دقت . سرعت . کنترل وبازرسی جوایز و بسته های تشویقی توزیع شده
 • انجام عملیات به صورت مکانیزه
 • نگهداری اسناد جوایز صادراتی
 • کاهش تردد صادرکنندگان
 • امکان ارسال ودریافت اطلاعات در بستر اینترنت

توانایی‌ها

 • امکان تقاضای دریافت جایزه و بسته تشویقی توسط صادر کننده در بستر اینترنت
 • امکان ایجاد پرونده برای هر صادر کننده شامل کلیه تقاضاها و اطلاعات مرتبط
 • محاسبه میزان جایزه صادراتی و بایگانی پرونده ارائه گزارشات آماری مختلف
 • قابلیت مدیریت کل فرایند پرداخت جوایز صادراتی
 • انجام عملیات به صورت مکانیزه
 • نگهداری اسناد جوایز صادراتی
 • میزان جایزه کل و میزان جایزه هر گروه کالایی
 • اعلام صادر کننده برتر سال
 • یکپارچه سازی اطلاعات کل استانهای کشور