- تاریخ: 4 بهمن 1397
مسئوليت صحت نهايي و انطباق با دستورالعمل با استان تشكيل دهنده پرونده است و نرم­افزار صرفاً به عنوان ابزار كمكي محاسبه مورد استفاده قرار مي­گيرد./ با توجه به اینکه ضرایب حمایتی کالاهای صادراتی سال 1389 بزودی ابلاغ می­گردد، چنانچه ضریب مربوط به کالا یا کالاهایی صفر اعلام شود ثبت نام توسط متقاضیان هیچگونه حقوقی جهت دریافت جوایز صادراتی برای این گروه ایجاد نمی­کند.
اطلاعیه‌ها
پرداخت جوایز و مشوق های صادراتی سال 1395 : در صورت تخصیص اعتبارات مندرج در بسته حمایت از توسعه صادرات، بهره برداری از سامانه یارانش و پرداخت جوایز و مشوقهای صادراتی آغاز می گردد.

جشنواره نام و نشان ایرانی : اولین جشنواره نام و نشان ایرانی، یکشنبه 10 بهمن ماه سال 1395 در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی ایران توسط سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می گردد.

پرداخت جوایز و مشوقهای صادراتی سال 1395 : بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی در چارچوب برنامه ملی پیشبرد برونگرایی اقتصاد ملی و تحقق اهداف توسعه صادرات غیرنفتی سال 95 از سوی معاون اول رئیس جمهوری برای اجرا ابلاغ شد.

دستورالعمل‌ها
دستورالعمل‌ها:
ضرایب حمایتی:
شیوه نامه اجرایی:
ضریب تبدیل سایر ارز ها به دلار امریکا:

آخرین خبرها
کمک سود تسهیلات بانکی

فرمت اطلاعات صادرکنندگان متقاضی کمک سود تسهیلات بانکی

 
به اطلاع می رساند بنگاههای صادراتی که نسبت به ارسال درخواست دریافت کمک سود تسهیلات بانکی تا تاریخ 96/02/31 به این سازمان اقدام نموه اند نسبت به تکمیل پرونده تا تاریخ 96/03/18 اقدام نمایند.  1396/03/13 ادامه خبر ...
 
برگزاری جشنواره نام و نشان ایرانی

نام و نشان ایرانی

 
یکشنبه 10 بهمن ماه سال 1395 سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی ایران سازمان توسعه تجارت ایران اولین جشنواره نام و نشان ایرانی برگزار می گردد.  1395/11/06 ادامه خبر ...
 
:جزئیات بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی که روز گذشته از سوی معاون اول محترم رئیس جمهور ابلاغ شده بود، منتشر شد.

پرداخت جوایز و مشوق های صادراتی سال 1395

 

چهارم خردادماه بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی در چارچوب برنامه ملی پیشبرد برونگرایی اقتصاد ملی و تحقق اهداف توسعه صادرات غیرنفتی سال 95 از سوی معاون اول رئیس جمهوری برای اجرا در سال 1395 ابلاغ شد.
 1395/04/05 ادامه خبر ...
 
.

فعالین اقتصادی مواظب سوء استفاده افراد سودجو باشند

 
فعالین اقتصادی و اشخاص حقیقی و حقوقی مواظب سوء استفاده برخی افراد سودجو و جاعل باشند.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران و با توجه به گزارشات واصله عده ای از افراد سودجو و جاعل اقدام به جعل سربرگ این سازمان کرده و در آن از شرکتها و فعالین اقتصادی درخواست ارایه اطلاعات شخصی و بانکی را می نمایند.

 1395/11/06 ادامه خبر ...
 
مدیر کل دفتر امور بنگاه ها خبر داد:

قطع موقت دسترسی به سیستم یارانش

 
سرکار خانم گیتی توانا، مدیر کل دفتر امور بنگاه های سازمان توسعه تجارت ایران با اعلام این خبر افزود به منظور بروزرسانی زیرساخت های نرم افزاری، سیستم یارانش از دسترس خارج و غیر فعال می باشد.  1395/05/01 ادامه خبر ...

ورود اعضاء

نام کاربری
کلمه عبور

ثبت نام

ثبت نام متقاضیان خدمات

سیستم جوایز صادراتی

سازمان توسعه تجارت ایران موظف به حمایت از صادر کنندگان کالا و خدمات غیر نفتی ایران میباشد. در این راستا و به منظور تسریع .تسهیل. عدالت محوری . هوشمند نمودن و جامعیت بخشیدن روال تصمیم گیری در ارائه جوایز و بسته های تشویقی صادرات کالا و خدمات ، تولید نرم افزاری کارآمد را در دستور کار قرار دادیم . پرداخت جوایز صادراتی به دو بخش کالا و خدمات تقسیم بندی می شود و مراحل کارشناسی آن در سازمان توسعه تجارت ایران صورت می گیرد . اطلاع رسانی مطبوعات جوایز صادراتی . دستورالعمل دریافت . بررسی و پرداخت جوایز صادراتی و مدارک مورد نیاز برای پرداخت جوایز صادراتی بخش کالا و خدمات توسط سازمان توسعه تجارت ایران و سازمانهای بازرگانی استان صورت میگیرد . در این سیستم کلیه اطلاعات مربوط به پرداخت جوایز صادراتی . ثبت . نگهداری . مدیریت و اطلاع رسانی می شود . این سیستم هنوز در حال تولید بوده و به زودی در کل کشور عملیاتی خواهد شد.

اهداف

 • توزیع عادلانه و به موقع جوایز و بسته های تشویقی
 • شفاف سازی توزیع جوایز و بسته های تشویقی
 • ارائه گزارش و نمودارهای مدیریتی از میزان و نحوه توزیع جوایز و بسته های تشویقی
 • افزایش دقت . سرعت . کنترل وبازرسی جوایز و بسته های تشویقی توزیع شده
 • انجام عملیات به صورت مکانیزه
 • نگهداری اسناد جوایز صادراتی
 • کاهش تردد صادرکنندگان
 • امکان ارسال ودریافت اطلاعات در بستر اینترنت

توانایی‌ها

 • امکان تقاضای دریافت جایزه و بسته تشویقی توسط صادر کننده در بستر اینترنت
 • امکان ایجاد پرونده برای هر صادر کننده شامل کلیه تقاضاها و اطلاعات مرتبط
 • محاسبه میزان جایزه صادراتی و بایگانی پرونده ارائه گزارشات آماری مختلف
 • قابلیت مدیریت کل فرایند پرداخت جوایز صادراتی
 • انجام عملیات به صورت مکانیزه
 • نگهداری اسناد جوایز صادراتی
 • میزان جایزه کل و میزان جایزه هر گروه کالایی
 • اعلام صادر کننده برتر سال
 • یکپارچه سازی اطلاعات کل استانهای کشور